Aktualności:

Zobacz wszystkie »


Monsoon Solo

 

 

WYSOKOCIŚNIENIOWY SYSTEM WYTWARZANIA MGŁY

UVb Indeks

 

 

Monsoon solo

● Programowalne urządzenie do zaparowania  terrariów i szklarni
● Łatwy do podłączenia i instalacji
●Elastyczne dysze natryskowe (max 2) można skierować w dowolnym kierunku
● Łatwe do uzupełnienia

Exo Terra® Monsoon SOLO to programowalny system rozpylania odpowiedni do wszystkich rodzajów terrariów i szklarni. Pomaga w utrzymaniu optymalnej wilgotności poprzez generowanie drobnej mgiełki w zaprogramowanych odstępach czasu, których długość i częstotliwość można łatwo regulować w zależności od gatunku zwierzęcia lub rośliny. Częste zaparowywanie pomaga w stymulowaniu zachowań hodowlanych i jest konieczne przy utrzymywaniu żywych tropikalnych roślin, takich jak bromeliowce, storczyki, mchy itp.

  

 

System można zaprogramować tak, aby zraszał kilka razy w cyklu 24-godzinnym, z czasem trwania natrysku od 2 sekund do 2 minut. Zbiornik o pojemności 1,5 litra (0,40 galona) zapewnia nieprzerwaną pracę przez kilka dni bez potrzeby uzupełniania (idealne na wakacje!), A zbiornik można łatwo uzupełnić bez potrzeby odinstalowywania całego systemu.
Exo Terra® Monsoon Solo wyposażony jest w jedną, łatwą w instalacji dyszę, ale system można rozszerzyć do 2 dysz, dzięki czemu idealnie nadaje się do 2 terrariów. (Należy pamiętać, że każda dodatkowa dysza zapewnia mniejszą wydajność z każdej zainstalowanej dyszy.) Mgła wytwarzana przez te specjalnie zaprojektowane dysze jest wyjątkowo drobna, tworząc efekt mgły w terrarium lub szklarni.Wyjątkowo długie rurki umożliwiają aby ukryć urządzenie w schowku lub pod terrarium w szafce.

 

Monsoon Solo

● Łatwy do podłączenia i instalacji.
● Sloping Top: szczelne połączenie
● Zegar cyklu
● Sloping Top: Łatwe do uzupełnienia
● Elastyczne dysze rozpylające można skierować w dowolnym kierunku.
● Łatwa instalacja rurek; mieści się w zamykanych wlotach przewodów / rur (opisywany we wszystkich Terrariach Exo Terra).
 

  

Poniżej krótki filmik prezentujący działanie urządzenia :