Filozofia - Spraw by Twoje zwierzęta czuły się jak w domu

 

Dzięki naturalnemu podejściu Exo Terra hobby terrarystyka ewoluowała w ciągu ostatnich kilku lat. Przekształciliśmy "klatkę dla gada" w "terrarium"! Wszystkie produkty i komponenty Exo Terra zostały zaprojektowane tak aby razem współpracować, pomagając stworzyć i utrzymać zharmonizowane, naturalne środowisko.

Łącząc odpowiednie produkty, Exo Terra zaspokoisz potrzeby niemal każdego gatunku z niemal każdego wyspecjalizowanego siedliska.

"Jeden dotyk natury sprawia, że ​​cały świat jest spokrewniony"
William Shakespeare (1564-1616)


Innowacja, ciągły proces ...

Z biegiem lat Exo Terra stała się liderem na rynku produktów dla gadów do terrarium. Udało się to, ponieważ nasza filozofia ciągłych innowacji stała się podstawowym zobowiązaniem, kulturą i postawą.


Po dziś dzień Exo Terra kontynuuje tradycję opracowywania innowacyjnych i kreatywnych produktów do naturalnego terrarium i herpetofauny.
Konsultując się z renomowanymi herpetologami i hodowcami na całym świecie, a także będąc hobbystami, byliśmy w stanie skupić się na podstawowych aspektach hodowli gadów i płazów. Badania terenowe i obserwacje w niewoli (przez wysoko wykwalifikowany personel) przyczyniły się do naszego procesu badawczo-rozwojowego.
Tendencja do bardziej realistycznych i naturalnych krajobrazów terrariów sprawiła, że ​​gady i płazy są bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek. Ten nowy wymiar stworzył nie tylko okazję dla nas wszystkich do edukacji o naturalnych warunkach życia gadów i płazów, ale także dał zupełnie nową perspektywę. Tworzenie naturalnych siedlisk pozwala nam cieszyć się tym małym kawałkiem niesamowitej dziczy w naszych własnych domach.
W najnowszym wydaniu Exo Terra Catalog znajdziesz nie tylko nasze sprawdzone i prawdziwe produkty, ale także wiele nowych i ekscytujących produktów i narzędzi, które pomogą stworzyć Twoje naturalne środowisko w terrarium - w tym nową linię produktów oświetleniowych, które pozwolą stworzyć warunki zbliżone do natury, na jakie pozwala dzisiejsza technologia.


Emmanuel Van Heygen
Exo Terra Manager